Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetem "levan" korlátozva...

Internetem "levan" korlátozva az asztali gépemen? SOS?

Figyelt kérdés
Adott egy új számítógép, amelyen egy idő után észerevettem hogy 10 mbps sebességnél egyszerűen nem tud többet, letölteni. Megpróbáltam a laptopomba bedugni a kábelt és ott tökéletesen tudta a 65-70 mbps-es sebességet. Az imént megnéztem a "hálózati tulajdonságokat" és egy olyan jelenséggel találkoztam, hogy "Kapcsolat sebessége (fogadás/küldés): 10/10 (Mbps)" A kérdésem az, hogy ezt hogy lehetne feloldani? (drivereket ellenőriztem, valószínüleg nem ott lehet a probléma.)

2019. febr. 2. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az eszközkezelőbe és ott a hálókártya beállításai közt keress valami olyasmit hogy sebesség vagy sebesség és duplex, és ott lehet beállítani korlátozást. Szerintem ott lesz a hiba ( ha csak nincs valami sávszélességkorlátozó szoftvered )
2019. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Üdv, próbáltam már, az összeset, duplex, fél duplex és egyikkel se változik semmi, valami más lehet a gond.
2019. febr. 2. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A duplex előtt lennie kéne egy számnak hogy pl 100Mbps Fél duplex
2019. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cserelj kábelt
2019. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3.-nak: Tudom az összessel próbáltam semmi változás.
2019. febr. 3. 10:37
 6/8 A kérdező kommentje:
4.-nek: kábellel nem hiszem, hogy problémák lennének mivel új, de ha más nem lesz akkor lehet kicserélem.
2019. febr. 3. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírtam csereld le.

Leírtad:

Laptopban megy az új gépen nem


10/10 a link.


Kapcsolat sebességet az eth interface automatikusan visszaveszi ha gáz van. Pl gigabit helyett 100 mbit ha a 8 érbol egy halott.

100 helyett 10 ha sok a crosstalk a szálak között ez akar lehet egy nem színhelye sbekötés is.


Az eltérő hardverek eltérő

2019. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelszinret éreznek jónak így lehet hogy x hardverrel megy y-al nem.


Tessék a kábelt cserélni.


Vagy szivasd magad.

2019. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!