Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tűntethetem el messenge...

Apunk kérdése:

Hogyan tűntethetem el messenger alkalmazásban, hogy egy bizonyos embert ne láthassak, hogy mikor elérhető?

Figyelt kérdés
Mivel sokat beszélgettem vele az elmúlt időszakban, ezért mikor belépek a messenger alkalmazásba folyton jelzi, hogy elérhető és természetesen az elsők közé teszi. Pedig én látni sem szeretném. A némítás nem opció, mert a tőle kapott üzeneteket is töröltem, így a messenger úgy veszi, mintha soha nem is beszéltünk volna 🙄 De mégis az elsők közé sorolja.

2019. febr. 3. 16:20
 1/1 RozvM ***** válasza:

Ha az online lévő emberek listájára gondolsz, csak az egészet tudod eltüntetni, az "Elérhető állapot megjelenítése" opcióval.


Egyébként a beszélgetést az előzményekben archiválással tudod a lista aljára rakni.

2019. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!