Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megadnátok a szem. Ig. Vagy...

Megadnátok a szem. Ig. Vagy egyéb igazolványt a facebook-nak, mert ezt kéri azonosítás céljából?

Figyelt kérdés

Nem enged be a Facebook, azonosító okmányt kér. Nem tudom miért váltam gyanússá. Van fent profilképem, csak az a gondom, hogy kettő keresztnevem van, és a Facebookon csak egy egyikkel regeltem, de az okmányaimon mindkettő keresztnevem szerepel. Tehát így nem fog egyezni a keresztnév pontosan. Próbáltam feltölteni sima képet is, de név nélkül, nem fogadta el. Ennek már 5 napja, és nem enged be. A munkám miatt kellene a facebook, emiatt fontos.

Arra gondoltam, hogy ha úgy tölteném fel a jogsim vagy a szem.ig. hogy kitakarok belőle minden adatot, csak a nevem látszik, a város nem, sem a szül. év, akkor elfogadnák?


2019. febr. 7. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy megadod nekik rendesen vagy nem lépsz be többet, ennyi.
2019. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem adnám meg. Ha munka, ha nem. Akinek kellek, ott a telefon, az SMS, a Viber, a WhatsApp, a Telegram...


Épp elég adatvédelmi botrányban volt részes a Facebook az elmúlt időszakban.

2019. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Facebook munkához??? Hmm régen rosszul kezdődik a dolog....


Viber is elég "híres" a botrányairól.


A vaccápp meg a zinstagram egyébként a fészbúk tulajdonában van, szóval én ezeket is inkább kerülöm



Nem mellesleg egy fészbúk fiókot (és az összes rajta tárolt személyes adatot - nem is gondolnád mennyi mindent) hackerkedés nélkül is max fél óra ellopni

2019. febr. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem adtam meg semmilyen személyes adatot, és nem a foglalkozásom függ tőle, de más csatornán nem tudok kapcsolatot tartani, de most ebbe nem mennék bele.

Van egy olyan tagsági igazolványom, ahol csak a nevem és a fényképem van, hátha jó lesz.

2019. febr. 8. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!