Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szükség van-e az Avastra, ha...

Szükség van-e az Avastra, ha Windows 10 fut a gépen?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat olvastam a W. Defenderről, fölöslegesnek gondolom a plusz vírusvédelmet.
2019. febr. 7. 20:46
 1/7 anonim válasza:
82%
Nincs
2019. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Kettőt egyszerre nem egy jó ötlet összeakadnak...bőven elég ami van alapból a windows 10 hez jól sikerült, ha annyira le akarod váltani akkor Kaspersky, Nod32.
2019. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb vírusírtó az maga a felhasználó. Ha nem indítasz el exe fájlokat amiket a hirdetésekre kattintva automatikusan letölt a számítógép, ha csak megbízható forrásokból töltesz le, minden alkalmazást megvásárolsz a gyártó hivatalos weboldaláról akkor nem kell semmiféle védelem.


De ha olyan vagy mint én, hogy mondjuk egy kalózjáték telepítésénél kikapcsolod a vírusírtót, mert fals vírust jelezne a feltöltő szerint, akkor felesleges, mindig a magas értékelésű felhasználóktól töltök le, és oda szoktam figyelni azért, de valahogy mindig kerül valami kis adware a gépemre.

2019. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. A napokban lejár az Avast, nem hosszabbítom.
2019. febr. 7. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Avastra akkor sincs szükség, ha bármilyen más rendszert használsz.

Defender mellett futtass le néha egy Malwarebytes-t, oszt jóvan.

2019. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a defender jól sikerült, kevésbé erőforrásigényes mint az Avast, és elég nagy az adatbázisa is így, hogy alapból minden Win10-hez jár és sokan használják.
2019. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Éppen futtattam a Malwarebytes-t ma este. Elég gyakran teszem.

Köszönök szépen mindent. Igazán rendesek vagytok.

2019. febr. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!