Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szoktak venni DVD illetve...

Szoktak venni DVD illetve Blu-ray lejátszókat Magyarországon az emberek?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy nagy divat külföldön ezeket a gyűjtői kiadású filmeket beszerezni .

2019. febr. 8. 15:57
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem nem nagyon. Talán a közép osztály és a afölött van pár gyűjtő, akik igen. De itt a nagy többségnek nincs ilyenekre elszórható pénze.

Én legalábbis nem nagyon látok, még lejátszókat se már házaknál. A legtöbben illegális netes stream -el néznek filmet, aki igényesebb, és jobb minőségbe akarja reklám és vírusmentesen az meg torrentezik.

2019. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

" Én legalábbis nem nagyon látok, még lejátszókat se már házaknál. "

Értelmes választ adtál ezért köszi ,de ezt,hogy kell értelmeznem ? Mivel foglalkozol ? Vagy ezt mire mondod,hogy nem látsz lejátszókat házaknál ?

2019. febr. 8. 16:28
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Ahol lakok, gyakran szoktak hívni házhoz számítógépet csinálni. Illetve mikor még számtech cégnél dolgoztam, ott is gyakran kellett házhoz menni ezt-azt beüzemelni. De ott akkor nagyon ritkán láttam a tele polc DVD -t, Blu-Ray -t vagy lejátszót. Még a tehetősebbeknél is ritkán. Erre alapozva mondtam.
2019. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így már értem P.O.C. nevű felhasználó. Az előzőnek üzenem nem tetszik a stílusa . Szebben is megírhattak volna ezt :) Hiába írtad a véleményedet,hogy ha mai napig lehet kapni dvd,blu-ray lejátszókat és dvd,blu-ray lemezes filmeket és videójáték (pc,ps4 stb.. lemezeket is. Egyedül a VHS videó lejátszó amit már nem lehet kapni újonnan . Meg is néztem ezt,hogy mit lehet és mit nem . Meg is látszik a válaszaid hasznosságából,hogy milyen a stílusod.
2019. febr. 8. 17:12
 5/8 A kérdező kommentje:
full kretén paraszt ez a csávó eskü :D Stíluson még faragni kellene ! Legalább az első válaszadóval szépen el lehet beszélgetni értelmesen.
2019. febr. 8. 17:17
 6/8 A kérdező kommentje:

Nézd már meg hapsikám legyél olyan kedves,hogy mennyiért árulják ezeket. [link]

Hiába támadsz mert nem árulnák ezeket a kütyüket,hogy ha lejárt volna az idejük.

2019. febr. 8. 17:22
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Blu-ray esetén még olyan is létezik, hogy valaki Blu-Ray filmeket ír ki lemezre. Ilyenek még vehetnek Blu-ray lejátszót is.

Egyik ismerősöm is így csinálja, ezeket gyűjti. Letölti torrenten full HD -ban, majd kiírja. Annyiban igaza van, hogy bármikor előveheti, nem kell hozzá internet se. Meg azért a sok 20-30 GB -os FHD filmeket bajos a vinyón tárolni hosszú távon.

2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Miért bájos winyon tárolni ? 30e Ft egy 4 teras hdd.

25 GB br lemez szlovakiabol 440 Ft

160 lemez 68e Ft.


160 lemeznek mennyi polc kell ? Asztalos mester 50e Ft.


Tehát több mint 2x annyi blu rayen tárolni és akkor szekrény is kell hozzá. A lakás árakat nem számolom mit foglal el a nappaliból


Azt keresed a lemezt pakolgatod, kinlodsz vele majd tonkremegy.


Hát van értelme ?

2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!