Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Facebookról letiltanak...

Ha a Facebookról letiltanak egy hónapra, akkor bebirok lépni a fiókomba?

Figyelt kérdés
Meg hol tudom ellenőrizni, hogy mi miatt volt a tiltás? Azt tudom, hogy kiadja, de utána vissza tudok keresni? Egyszer régebben már tiltottak, de nem emlékszek miért, egyszer csak figyelmeztettek egy zene miatt.

2019. febr. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltanak nem tudsz belépni, a tiltásnak épp ez a lényege, hogy ne tudd használni.
2019. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. febr. 9. 15:12
 3/5 anonim válasza:

Van érettségid?


Amúgymeg, hogy lehetsz ennyire buta?

2019. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert az érettségimben kellett volna Facebook gyorstalpalló kérdéseknek lenni? Egy barátom mondta, hogy letiltották egy hónapra, de bebír lépni. Én úgy tudtam, hogy nem lehet. Közben pedig bebírt, meg is mutatta, csak a nèzelődésen kívül semmit sem bírt tenni. Ki is a buta, te magiszter állat?
2019. márc. 18. 14:45
 5/5 anonim válasza:
Különféle letiltások léteznek.: Olvass FaceBook-súgót. Van, amikora bejegyzéseket tiltják le, máskor mindent. Ennyi! Amúgy én értek valamennyit a gépekhez, szal én nem lehetek buta.
2019. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!