Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy az ncore...

Lehetséges hogy az ncore ennyire leterhelt?

Figyelt kérdés
Szevasztok, ncore-on már jópárszor tapasztaltam azt a hibajelenséget, hogy hiába fut az uTorrent, egyszerűen mégsem érzékeli ezt az ncore oldal, azt írja, hogy jelenleg nem futtatok egyetlen torrentet sem, miközben órák óta futnak a torrentek... Ez havonta kb. 4-5 alkalommal észrevehető és főleg hétvégén, tehát pl. ma reggel is ezt vettem észre, a kliensem uTorrent 2.2.1. Szerintem az oldal nagyon terhelve van és emiatt van ez. Más is tapasztalta ezt? Köszi!

2019. febr. 9. 11:52
 1/8 anonim válasza:
39%
Kényszerített fokytatásba rakd, amúgy nekem sem érzékeli anélkül rendesen.
2019. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kényszerített indításnak is a várósorhoz van köze, ahogy a túl sok egyszerre futó torrent esetén is azokat látja stoppolva a tracker, ami várósorban arra vár hogy valami mást megállíts.


Mindkét esetben az a megoldás, hogy felveszed a beállításokban az egyszerre futtatható torrentek számát, és akkor nem kell a kényszerítéssel szórakozni.

2019. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt pontosan hol kell? Beállítások, További beállítások, Várósor beállításai, Aktív torrentek maximális száma (fel- vagy letöltés) és Aktív letöltések maximális száma? Ezek lennének ugye? Köszi!
2019. febr. 9. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Már egy ideje a qbittorent az ajánlott kliens az oldalon, a utorrent 2.2.1 elavult
2019. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó terrentprogi nem ajánlott pontosan azét mert ilyen hibákat generál. A Wiki-be le van írva mi az elfogadott. Én is olyant használok, soha nem volt még semmilyen gondom...
2019. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A qBittorrent nekem nem vált be, felraktam kb. 1 éve, de alig hozott feltöltést napok után is (mástól is hallottam ugyanezt, sokaknál meg bevált).

Az uTorrent 3.5.5-öt próbáltam ki az előbb, az ncore nem látta az éppen futó torrenteket abba se, de egyébként az oldallal kell lennie valami gondnak, mert rengeteg friss torrentnél is azt lehet látni az oldalon hogy 0-0-0 (D, S, L).

2019. febr. 9. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél óránként frissít a tracker, az a sok nullás torrent mind friss feltöltés. Ha áll a tracker azt a kliensedből látod, mert pirosak a torrentek.
2019. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy fél óránként frissül, de még 14:36-kor feltöltött torrentnél is látni hogy 0-0-0 az pedig másfél órája volt.

Viszonylag sokan használják még rajtam kívül az uTorrent 2.2.1-et, remélem annak semmi köze ehhez hiszen 3.5.5-tel se jó nekem.

2019. febr. 9. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!