Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent. Eval oldalon meddig...

Torrent. Eval oldalon meddig kell seedelni egy letöltött tartalmat?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nem is ismertem.. de látom hogy nyitott, ez azt jelenti hogy rajtad áll vissza adod-e vagy nem? Rendesen ha leszedsz vmit azt illik vissza is seedelni, hisz ha nem seedelné senki aki leszedi akkor te se tudnád leszedni.

Magyarul, a vissza osztás általában 1-es arányig szokott lenni vagy pár nap, de sztem /és főleg ha pl, külső média egységről, szerverről fut vagy routerről/, akkor ez bőven bele fér.

Ha pc-ről, akkor meg hagyd futni mikor amúgy is fel van kapcsolva a géped.

Na meg ha látod hogy szinte nincs is aki adja, de van aki már belefogott, akkor addig nem lenne szabad kiszállni belőle még le nem szedi, de piócák sajna mindég vannak, akik csak leszedni szeretnek.

2019. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig seedeld ameddig csak tudod. 4 éves torrentjeim is vannak bent, amit 2-3 ember seedel és negyedévente talán letölti valaki. De legalább le tudja.
2019. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak egy keresőoldal, ahová regisztrálni nem kell, ez pedig kizárja, hogy kötelezettségeid legyenek.

Honnan fogják kitiltani a regisztrációd, ha az nincs is?

2019. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De előbb nyilván nem arról beszéltem, hogy a torrent működéséhez seederek is kellenek, hanem csak a kötelezettség kérdéséről.
2019. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!