Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor végülis lehet...

Most akkor végülis lehet többen használni egy darab ncore profilt?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve egy ismerősöm néha tölt le a felhasználómmal 1-2 torrentet,kb fél éve külföldről.

Van premium tagságom.


Ez mennyire probléma?


2019. febr. 16. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, mi kb. tizen használunk egy profilt, nincs vele gond.
2019. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is hallottam sok ilyet az ismerősi körben,de ezek a profilok aztán valahogy törlődnek mindig :D


Mert ugye a premium tagságnál ezt írja:

"A felhasználói fiók használata korlátlan számú gépről (ellenőrzötten)"

Itt mit takar az ellenőrzötten?Nem kérdez rá ,mint a facebook,ha más gépről/eszközről lépek be,csupán a csökkentett biztonságot lehet bepipálni,de az sosincs.Vagy azt akkor be kéne pipálni?

2019. febr. 16. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs köze a csökkentett biztonsághoz, az csak az oldalról való automatikus kijelentkeztetésre van hatással.

Több felhasználó esetén figyelhetik hogy hányan és honnan férnek hozzá, és az sért-e egyéb szabályt (például tilos bejelentkezni olyan gépről egy megosztott fiókba, amelyiken már használnak önálló fiókot).

2019. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!