Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook blokkolta a weboldala...

Facebook blokkolta a weboldalam linkjét? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Jelentettem feléjük már több profilból is, hogy szerintem nem ütközik semmilyen szabályzatba (átnéztem ezeket a szabályokat, közösségi alapelveket). Régebben ugyanígy jártam egy másik weboldallal, megnéztem a támogatási üzenetmappát, hogy melyik is volt ez az URL, leellenőriztem, azt most már meg lehet osztani. Bár kb. 1 éve tiltotta azt az URL-t a Facebook, ráadásul az egy teljesen lényegtelen, ingyenes weboldal volt, azt mikor létrehoztam, már akkor kitiltotta az ingyenes 000webhost tárhely miatt. Szóval ezek szerint megoldható probléma ez, csak hát itt most nem mindegy az, hogy 1 nap, 1 hét, 1 hónap, vagy 1 év, vagy még több, mert ebből a weboldalból van a bevételem, és bár azért messze nem a Facebookról jön a legtöbb ember, de az egy elég fontos reklám hely, és -1 pontot jelent az embereknél az, ha Facebookon nem tudnak egy linket megosztani, mert azt fogják gondolni, hogy azzal akkor biztosan van valami bibi. Mit tudok még tenni? Nagyon frusztráló, hogy egy ekkora vállalatnak, amely elnyomta hazánkban a saját közösségi oldalainkat (MyVIP, IWIW), és 1. számú lett, nincs egy magyar supportja, egyszerűen lehetetlen velük felvenni a kapcsolatot. Akkora hatalom van a kezükben, hogy ezt simán megengedhetik sajnos...

2019. febr. 19. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha csinálsz weboldalt (mert ezt valszeg már buktad facebook szempontból) akkor regisztráld be a favebook developer tools fiókodban!
2019. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tools nélkül :)
2019. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak URL-ek amiket egy minta alapján blokkol. Pl a *.ddns.net URL-ek alapból blokkolásra kerülnek.

Valamint rákeres pár dologra is a weboldalon, ami miatt szintén tiltólistára kerülhet.

Mi az weboldalad címe?

2019. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam. 1 hét alatt levették a tiltást. :)
2019. febr. 25. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!