Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Balaton és környékén kik...

Balaton és környékén kik szolgáltatnak gyors internetet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A Balaton part 235 kilométer hosszú. Talán egy kicsit pontosítanod kellene a helyszínt.
2019. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Siófok és Zamárdi között a parttól 7-8 kmre, nyaralóba kell majd.
2019. febr. 19. 18:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontisítottam, de kár volt, mert látom fingod sincs csak befirkáltad a Balaton hosszát. Gratula marha okis vagy csak ez itt senkit nem érdekel. ;)
2019. febr. 19. 20:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ezekután válaszolnál már ne fáradj, mert hiteltelen vagy akkor is ha válaszolsz a fenti kérdésre.
2019. febr. 19. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát haver, nem mindenki lóg egyfolytában a gyakorikerdeseken, de vettem a fáradtsàgot, hogy megnézzem, hogy pontosítottad-e a helyszínt. Úgylátom kár volt. A válaszaid megerősítették, amit már a kérdésed alapján sejteni lehetett, hogy debil vagy. Használd a google keresőt, keresgéljen ezek után neked szolgáltatót a radai rosseb.
2019. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Élvezed, hogy nem a kérdésre válaszolsz? Perverz disznó takarodj! :)))
2019. febr. 20. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
UPC ;)
2019. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áhh szóval nő vagy :D Na egye fene, mivel úriember vagyok, segítek.

Először is kezdjük ott, hogy a pontos cím nélkül lehetetlen megmondani, hogy nálatok pont szolgáltat-e az adott szolgáltató, de azért itt van egy pár, akiket érdemes megkeresni, mert elvileg elérhetőek abban a térségben: első körben Telekom + Vidanetet akiket érdemes megkérdezni, illetve megnézni az oldalukat. UPC & Digi ahogy látom, csak műholdas csomagokat árul a környéken, illetve van még olyan szolgáltató, aki mikrohullámú nettel operál, de azok szerintem felejtősek, a mobilnet ezerszer jobb. Ja látom van a környéken Invitel is, de az sem valami acélos.

Most nézegettem a térképet és Zamárdi-Siófok határvonalánál, 8 kilométerre a parttól már eléggé kiesik. Van ott még egyáltalán házszámozás vagy már csak helyrajzi szám? Lehet, hogy ott már tényleg csak a mikrós net, vagy a mobilnet lesz elérhető.

2019. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!