Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, ha letöltök a...

Miért van az, ha letöltök a datáról pl. egy játékot, vagy filmet, akkor mostanában, ha rányomok a letöltés indításásra, akkor bejön egy teljesen üres oldal?

Figyelt kérdés
Már 3 órája próbálok 1 kis részt letölteni,de mndig ezt csinálja,próbálkoztam,már azzal is,hogy megnyitás új oldalon,mert akkor általába beszokott jönni,vagy csak simán a letöltés indítására,de bejön egy üres oldal,és ennyi.Már annyira zavar,mert reggel kb.10-ig jól letudtam tölteni,márcsak 2 rész kéne a 7-ből,de sehogysem tudom:(,pedig már újból indítottam,kijelentkeztem a gépből,de,ezután sem jó.Lécci segítsetek!!!
2008. nov. 9. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktam tölteni datáról, de ilyen esetekben én elsőként egy másik böngészővel próbálkozok. Nem tudom mid van, de az Opera vagy Firefox böngészők jól jöhetnek alternatívának.
2008. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nem nállad a hiba,mostanság eléggé gyengélkedik a data mert nagyon sokan használják.Nállam is nemjönbe sokszor vagy nagy nehezen és akkor is néha nagyon lassan tölt.Amúgy reggel meg este megy rendesen mert akkor jóval kevesebben használják.
2008. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!