Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is elérhetetlen a...

Másnál is elérhetetlen a whatnext.eu oldala?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor tudja valaki mi történt vele? Tegnap óta nem tudok csatlakozni a szerverre, facebook oldalukon semmi hír.

Ez egy sorozatkövető oldal, sajnos nélküle eléggé meg vagyok lőve, fogalmam sincs melyiknél hol tartok.



2019. febr. 24. 09:52
 1/4 anonim válasza:
Számomra is elérhetetlen az oldal, és sajnos én sem tudom hogy mi lett vele. Pedig nap mint nap feljártam rá. Elég nap problémát jelentene hogy ha másikat kellene keresnem.
2019. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is már napok óta nem megy,irtam nekik facebookon is de nem kaptam visszajelzést.Hát remélem hogy megcsinálják mert több sorozatot nézek egyszerre és én se tudom hogy melyiknél hol tartok
2019. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jos3 válasza:
Hello. Régen használtam, viszon mára a trakt.tv-t használom. Ajánlom ha nem javulna a helyzet.
2019. júl. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most sem megy már napok óta. Javaslom én is a trakt.tv használatát helyette.
2019. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!