Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mért írja ezt ki:...

Facebookon mért írja ezt ki: xy név csak bizonyos információkat oszt meg nyilvánosan. Ha ismered xy név-t, jelöld ismerősnek. és másik accounton meg megjelenít mindent mindenkinek?

Figyelt kérdés
nekem mit kel átállítani?
2010. júl. 2. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

mert be van neki igy állítva:)


Profilom(kis nyil jobb felső sarok)-->Adatvédelmi beállítások-->Egyéni


remélem innen már vágod:)

2010. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem kell mindenkinek tudnia a hogy hol lakik az illető illetve mi a tel száma, születési dátuma.. érted ezért nem ossza meg.


Profil - adatvédelmi beállítások - egyéni beállítások.


Ezt hogy érted ?


"és másik accounton meg megjelenít mindent mindenkinek?"

2010. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

barátaim ugyanezt az embert simán megnézték nézheték az összes képeit az üzenőfalát adataitstb

lehet hogy nekem kéne átéllítani valamit?

2010. júl. 2. 09:30
 4/5 anonim válasza:
De lehet, csak bizonyos embereknek megosztani és tiltani is.
2010. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Talán én értelmezem rosszul a kérdést, akkor elnézést, de szerintem két dolog lehetséges:

1) Azok, akik megnézhették a képeit stb., ők ismerősei az illetőnek, te viszont nem (nem jelöltétek be egymást kölcsönösen). Be lehet állítani ugyanis, hogy csak az ismerőseid lássák az összes adatod.

2) Azok, akik megnézhették a képeit stb., ők még régebben tették ezt meg. Nemrég volt ugyanis egy ilyen felhívás-szerűség Facebook-on, ezt követően sokan beállították, hogy rejtve legyenek az adataik ismeretlenek előtt.

2010. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!