Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a nyűért nem tud beindulni...

Mi a nyűért nem tud beindulni a bitcoin happy s esik vissza folyton ha meg is indul?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mert arra sem tud senki válaszolni!!! "Mikor indul be" ?? ki tudja, mikor egyik kripto mögött sincs érték?! Ki tudja mikor lesz valami értéke, ki tudja meddig és mekkora?? Ki tudja mikor omlik össze és mitől???

Mint írtam ezek érték nélküli cuccok, amik az emberi kapzsiságra alapoznak. Ezek után szerinted ki látja azt hogy melyik mikor és merre alakul az árfolyama szerint??

2019. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ja és segítek:


kérdés: "s esik vissza folyton ha meg is indul?"


tehát a kérdésed szerint beindul majd visszaesik, tehát csak beindul, te írtad.

2019. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ismétlem: nem az a kérdés, hogy mikor, hanem, hogy miért nem?
2019. febr. 27. 20:46
 14/20 A kérdező kommentje:
Van neki értéke, max te nem tudod, hogy mi az.
2019. febr. 27. 20:47
 15/20 anonim ***** válasza:

A miért nem -re is ugyanaz a válasz: Senki nem tudja.

Az értéknél meg olvass utána, mert hülyeséget beszélsz:

[link]

2019. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem kéne minden baromságot elhinned.
2019. febr. 27. 21:27
 17/20 A kérdező kommentje:
És elég sokan tudják, az hogy te nem tudod aki alig tud róla valamit, csak elhitt egy cikket, nem azt jelenti, hogy senki sem tudja.
2019. febr. 27. 21:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Ekkor szoktam írni, hogy GON-DOL-KOZZ. Ha én vagy bárki más holnap létrehozza a 2567. kriptopénzt, áruld már el nekem hogy az mitől képvisel értéket??? Nincs mögötte egy ország, egy gazdaság sem aranyfedezet, semmi. Nem kell ehhez cikk, csak józan paraszti ész, ha van...
2019. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
2019. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ha én vagy bárki más holnap létrehozza a 2567. kriptopénzt"


A tied mogott nincs infrastrukutra, felhasznalok es hashrate. Kozossegi oldalt is letrehozhatsz megis a facebookot fogjak hasznalni.

2019. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!