Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megnézni a youtube-...

Hogy lehet megnézni a youtube-on egy olyan videót, amit az országomban nem tettek elérhetővé?

Figyelt kérdés

Ezt írja amikor le akarom játszani:


"A videó nem áll rendelkezésre

A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban."



#videó #YouTube #hely #korlátoztás
2019. febr. 26. 17:48
 1/6 anonim válasza:
100%

Ha Goole Chrome-t használsz akkor, van olyan bővítményt keress aminek az a neve hogy (Free VPN) VAGY (uVPN)

Ha ezt bekapcsolod akkor egy más országból (tudsz válogatni az országok között) kapsz egy ip címet. Így a Magyarország egy másik általad választott ország lesz.

2019. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Hola van, azt bekapcsoltam, mégsem segít.

2019. febr. 26. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Töltsd le a TOR böngészőt, és azzal meg fogod tudni nézni.

Ha mégsem, akkor balra fent "hagyma-ikon", majd "New Identity", majd ismét próbáld meg a Youtube-ot.

Addig ismételd, amíg nem sikerül.

2019. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

#3 vagyok:


[link]

2019. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

#3 vagyok:


Egy apró megjegyzés:


Ezt a böngészőt semmi másra ne használd, mielőtt alaposan utána nem olvasol! Ha van Facebook-od, oda pláne ne! Nem szeretik ha valaki bejelenkezik Magyarországról, majd fél óra múlva Asztráliából!

2019. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de evvel sem megy. :(

Mit, hogy kell átállítani rajta? Hiába megyek a New identitiy-re, semmi változás nem történik azután.

2019. febr. 27. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!