Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb program...

Melyik a legjobb program reklám és kéretlen elleni és böngészést megakadályozó tartalmak ellen jelenleg Opera vagy Google Chrome mellé?

Figyelt kérdés

Ha esetleg szükséges külön böngészőt használni ezeken kívül, akkor melyiket?

Ha igen, akkor emellé milyen reklámblokkolót érdemes használni?


Mert, ellenkező esetben Opera (vagy Google Chrome) mellé keresek blokkolót, amivel a legtisztább böngészést lehet elérni és mindent szűr, hogy a legegyszerűbb legyen zavarásmentesen!!!


2019. febr. 28. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Szóval 2 opcióra gondoltam:


1) Opera vagy Chroem mellé a legjobb blokkoló


2) Vagy ha külön erre készült biztonságosabb böngésző (ha van is ilyen, akkor emellé még nem tudom, hogy kell mellé valami blokkoló vagy sem).


Thanks

2019. febr. 28. 17:29
 2/6 mima470 válasza:
Ad Block Plus google chrome-ra. Én is ezt használom, és pl. youtube-on egy hirdetés nincsen, még a videó indításakor sem jönnek hírdetések.
2019. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a script elleni védelmeket ez nem tudja és még fontos lenne a Google szűrése is. Pl. "ezt keresték mások is", adatvédelmi tájékoztató vagy a cookie-k beleegyezése...
2019. febr. 28. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
uBlock Origin mint tipp.
2019. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 uBlock Origin
2019. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ublock Origin.
2019. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!