Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok megnézni egy...

Miért nem tudok megnézni egy adott weboldalt az iphone 4s készülékemen?

Figyelt kérdés

Iphone 4 s telefonom van évek óta. Nem tervezem lecserélni amíg működik. Semmi bajom sincs vele tulajdon képen. Eddig szinte mindent meg tudtam rajta nézni amit akartam. Jópár weboldal, néhány alkalmazás...stb Nem használom nagyon extra dolgokra. Viszont pár napja képtelen megnyitni egy adott oldalt, ami egy cafeteria szolgáltatás oldala. Mi lehet ennek az oka?

Kérdeztem a szolgáltatót, de azt mondja, nem jeleztek hibát, megfelelően működik.

Próbáltam a telefon szervizben is kérdezősködni, de nem tudják, nem hallottak még ilyenről.

Minden más weboldalt meg tudtam nyitni, megnézni, olvasni, de az "edenred" cafeteria kártya weboldalát sajnos nem.

Tud valaki erre megoldást?



2019. márc. 4. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A szerveren lehet tiltva van az iphone 4 típusú telefon, ezt szerveren be lehet állítani, minden eszköz elküld a csatlakozáskor egy úgy nevezett user agent-et, amiből kiderül, hogy ő egy mobil eszköz, samsung vagy apple akármi, na most ez alapján lehet tiltani bizonyos eszközöket.


Ha fix IP címed van akkor azt is tilthatták, véletlenül is.


Próbáld meg egy online proxy szerveren keresztül, hogy úgy bejön-e az oldal,

keresel google-ben online proxy web kulcszavakkal biztos kiad valami oldalt, ahova beírod azt az oldal címet amit meg akarsz nézni


vagy letöltesz a telefonodra az apple storeból egy


user agent switcher alkalmazást és átváltasz benne mondjuk olyanra, hogy az iphone 4-es készüléked a szerver felé azt küldje, hogy ő egy asztali gép, chrome böngészővel és akkor lehet bejön az oldal. Ezt te választod ki az alkalmazásban, hogy milyen eszköznek "hazudja" magát a telefonod a szerver felé.

2019. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálok keresni ilyen appot.

Amúgy, annyi sajnos biztos, hogy több böngészőből is próbáltam (appstore-ból az összes), nem csak az alap safari-ból, akár asztali nézet, akár mobil, akár privát lap...stb ami csak eszembe jutott, de eddig sajna sehogy sem nyílt meg az a rohadt oldal. Pedig jó volna. Edenred cafeteria kártyát kaptam a munkáltatómtól, a régebbi mkb szépkártya helyett.

2019. márc. 4. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah, még annyit: az én telómon ios 9.3.5 van. De mint kiderült, a kollégám andriod 4-es telóján sem nyílik meg az oldal sehogy sem és az alkalmazás se működik.
2019. márc. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!