Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent probléma külső merevle...

Toncs kérdése:

Torrent probléma külső merevlemez?

Figyelt kérdés

Üdv.

Adott egy asus pn40 mini pc ssd háttértárral,valamint a hozzá csatlakoztatott WD red 3TB merevlemez:Sharkoon Swift Case PRO házban.

A számítógépet torrent kliensnek használom,minden tartalmat a külső merevlemezre töltök le és fel.

A problémám: A merevlemez nagyon sokat dolgozik a torrentezés miatt,állandóan "kerreg". qBtorrenttet használok,a "fájlok előre lefoglalása"be van kapcsolva.

A kérdésem az,hogy létezik e win10 alatt valamiféle beállítás hogy a külső hdd kevesebbet dolgozzon? Amikor sima belső merevlemezként használtam torrentezésre kevesebbet "szenvedett".



2019. márc. 5. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, ez a torrent működési elve miatt van.
2019. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
W10 is csinál valamit. Felesleges
2019. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi hogy valahol tudod a külső usb háttértár cachet engedélyezni. Az segít.
2019. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam utánanézni ennek a cache engedélynek,de nem találok róla infót
2019. márc. 5. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem állítanék be write cache-t egy külső HDD-nek. Had kerregjen, az a dolga. Amíg belső merevlemez volt, valsz. csak kevésbé hallottad. A HDD-k kissé hangosak, ezt el kell fogadni. Olyan helyre kell rakni őket, ahol nem annyira zavaróak (és a megfelelő hűtésről gondoskodni kell)
2019. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!