Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy van ez Instagram-on?

Hogy van ez Instagram-on?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogx Instán ugyebár vannak olyanok, akiknek "privát" a fiókjuk. Ha őket szeretné valaki követni, akkor engedélyt kell hozzá kérnie.

A kérdésem: ha engem követ valaki, akinek privát fiókja van, de én nem követem őt vissza, akkor ugyanúgy nem látom a képeit. Viszont akkor már nem az van odaírva a neve alá, hogy "követés kérése", hanem az, hogy "követés viszonzása". Ha erre én rányomok, akkor mivel ő már követ engem, így automatikusan csak simán ott leszek a követői között és látom a képeit vagy ugyanúgy "engedélykérésként fogja látni, hogy én is követni akarom őt??

Azért kérdezem, mert tényleg nem az van már ott, hogy "engedély kérése" hanem, hogy "követés viszonzása".

Előre is köszi a válaszokat!! :)))

(Még mielőtt bárki ezen gondolkodna, igen, lány van a dologban)



2019. márc. 5. 19:12
 1/2 anonim válasza:
Ugyanúgy engedélyeznie kell,hogy követhesd :)
2019. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sejtettem... Köszönöm! :)
2019. márc. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!