Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy weboldal ahonnét...

Van egy weboldal ahonnét folyton letiltanak. Szeretnék több profilt csinálni de nagyon erős a biztonsági rendszerük. Mi alapján szűrhetnek?

Figyelt kérdés

[link]


Erről az oldalról van szó.

Tavaly letiltottak egy félreértés miatt pedig vagy 60 embert elszállásoltam a nyaralónkban, hogy télen utazhassak ingyen svájcba meg ilyen helyekre.


Azóta szinte szó szerint vadásznak rám. Nem tudtam rájönni mi alapján de folyton tiltanak. Próbáltam mobilnetes IP-ről újra regisztrálni ami ugye a modem újraindítása után mindig más IP-t generál gyakran más városokból! Az alapján is kiszűrtek.


A nevet, fotókat, leírást mindig változtattam de mindig újra és újra letiltottak. Mi alapján szűrhettek ki?


MAC címre ráláthat egy ilyen oldal? Vagy mégis mi?


Ha a feltöltött információt megváltoztatom. Az email cím és az IP cím más. Akkor mégis mi alapján szűrhetnek újra és újra ki?


2019. márc. 9. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Előfordult az is, hogy kizárólag a TOR hálózatáról regisztráltam és léptem be, de gyakran úgy is tiltás lett a vége. Szóval egyszerűen nem értem mi alapján láthatják azt, hogy konkrétan én vagyok a vonal végén. Mi lehet az az "ujjlenyomat" ami alapján újra és újra azonosítanak?
2019. márc. 9. 16:44
 2/5 Szirty ***** válasza:

Valamit nem jól csináltál...

Mi lehet az? Nem tudod?

2019. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, esetleg arra gyanakszom, hogy lokálisan (pl Budapestre) kihelyezett moderátorok vannak akik összevetik a letiltott felhasználók adatait minden új felhasználó adataival és ha egyezést találnak a másodikra is dobják a tiltást. Tehát nem IP alapján szűrnek, hanem város alapján ahova regisztrálsz. De ez őrült sok munka lenne és lefogadom, hogy itt is több száz letiltott felhasználó van.
2019. márc. 9. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:

IP cím biztos, hogy más?


IP címet a szolgáltatód ad, nem te osztasz magadnak


TOR-t és VPN-t meg észlelik, hogy azt használsz, és mivel azok (szinte) minden újracsatlakozáskor más "virtuális" IP-címet adnak, ebből gyanús leszel, hogy egy ember ennyi címről van belépve

2019. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ok nélkül tiltottak, akkor nem is akarnék visszamenni ilyen szar helyre.
2019. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!