Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan is lehet? Passzívból...

Hogyan is lehet? Passzívból aktívba?

Figyelt kérdés
Már mindenhol keresgéltem, de seholsem eredményesen. Itt is szétnéztem, de hasonlót nemtaláltam. Szóval, most passzív vagyok, uTorrent 2.0.2 klienset használom, Win7 64 bites op.rendszerem van, Adapterről kapom a netet, aminek neve: Corinex AV200 Enterprise CableLAN Adapter a neve. Van egy routerem is, de arról a család többi tagja kapja a netet.
2010. júl. 2. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Portot kell nyitni a torrent kliens-nek, Google-be írd be: Port Forwarding, most nincs kedvem leírni :D
2010. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek, írd le részletesen, nem igazán értek az ilyenekhez! Nagyon megköszönném, azzal a Port Forwardinggal meg sokat nemtudok csinálni.
2010. júl. 3. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
a lusta mindenedet googleval 10 másodperc volt: [link]
2010. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a beállítások-> sávszélességnél mindent 10000-re állítassz aztán így sokkal egyszerűbb
2010. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves, aki a lusta fajtádat írtad, azt az oldalt már néztem, és mint látod, nincs közöttük a uTorrent, semmilyen formában, ráadásul XP beállítások alatt. Nem ártana elolvasni a kisbetűs részeket sem, de azért kösz.
2010. júl. 4. 23:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szerk: Aki a lusta mindenedet írta*
2010. júl. 4. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!