Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DPD szállítás? Valakinek...

DPD szállítás? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlthét pénteken érkezett be a depóba a csomagom, egyszer történt címváltoztatás és azóta se híre se hamva a dolognak.


Mára vártam a csomagot, de a csomagkövetős linket elnézve a kiszállítás ma sem történik meg (szállítás folyamatban státusz, elosztó depóban van)


Komolyan 2019-ben ott tartunk hogy 2 munkanapot csúszik a kiszállítás mert a cím meg lett változtatva?


Valakinek ezzel tapasztalat mire számítsak?



Válaszokat előre is köszi!



2019. márc. 12. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Legközelebb eleve jó címet adj meg, és nem lesz gond.
2019. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyetemistaként nem éppen a legegyszerűbb, csak úgy volt hogy péntekre megkapom a csomagot,amikor otthon vagyok.

Ez nem történt meg, úgyhogy át lett írva a kollégium címére..

2019. márc. 12. 07:46
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"Komolyan 2019-ben ott tartunk hogy 2 munkanapot csúszik a kiszállítás mert a cím meg lett változtatva?"


Nem értem mit nem értesz. 2019-ben sőt 2025-ben is emberek fogják a csomagodat vinni autóval. Ha megváltoztatod a címedet - gondolom másik város, esetleg megye - akkor a csomagot ami már ez eredeti cím szerinte depóban volt, vissza kell vinni az elosztóba és újra kiosztani és elvinni egy másik városba. Ez nem két perc mert nem csak a te csomagod létezik a világban...

2019. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mozdult a csomag sehova, Budapesten volt 8-tól a mai napig.

Ma érkezett meg Gödöllőre, innentől a kérdés tárgytalan.

2019. márc. 12. 10:30
 5/9 A kérdező kommentje:

*Gödöllő = Gyöngyös


12.-e óta ott van, eddig mindig olyan okból hiúsult meg a kiszállítást, miszerint: "Helyhiány miatt a csomag nincs továbbítva"

2019. márc. 17. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem még névtelen szálítókkal sem volt gondom soha, pedig aztán találkoztam már érdekes dolgokkal (Konzolok szervíze-fáma futár pl). Kihozták, sértetlen volt, elégedett voltam. DPD-vel is volt tapasztalatom, meglepő módon több, mint a GLS-el, és mindig pontosak, gyorsak voltak. Sosem kellett az ügyfélszolgálatukat felhívni még. [link] - telefonálj rájuk, ha ez esetleg még nem volt meg és érdeklődj csomagszám alapján. Ha meg netán valami baki történt mégis, az javítható, csak neked kell intézkedned.
2019. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha felhívod őket. Hamarabb kapsz segítséget ezügyben mint itz
2019. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már ötször volt telefonálás, háromszor emailezgetés és mindig hitegettek hogy majd ma. Aztán megint helyhiányra hivatkozva nem hozták ki..
2019. márc. 18. 13:22
 9/9 anonim válasza:
Nem releváns a válasz a kérdésre, de ma jött csomagom DPD-vel és nem volt benne a rendelt áru. Mindenki figyelmébe: először csomag ellenőrzés (!) és csak utána fizetés!
2023. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!