Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történhetett? Hogy léptem...

Mi történhetett? Hogy léptem be más profiljába?

Figyelt kérdés

Ma az anyukám megkért, hogy készítsek neki egy Facebook profilt. Létrehoztam számára egy teljesen új email címet, jelszót. Aztán Facebookon regisztráltam, megkaptam az ellenőrző kódot stb. Minden működött, de amikor beléptem valaki más Facebook profiljába voltam. A Facebook profil kamu volt, magyar névvel kb 5-6 arab ismerőssel kép nélkül. Nem értettem mi történhetett, így inkább kijelentkeztem, az emailt töröltem, majd létrehoztam egy újat, újból regisztráltam, de megint egy teljesen idegen profilba lépett be.

Talán még nem lepődnék meg ha valami nyilvános gépen történt volna, de ez az én saját laptopom amit csak én használok.

Nem tudom mi történik, de pár napja hajnali 4-kor kaptam egy értesítést hogy valaki be szeretne lépni a profilomba egy másik eszközről. Nem tudom van e összefüggés, de nem értem a dolgot!

24/L



2019. márc. 14. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelentkezz ki a Facebookból.


Töröld ki a cachet a böngésződben. ctrl+shift+del a Firefoxban, Chromeban is hasonló.


Jelentkezz be a Facebookba, és óvatosságból cserélj jelszót.


Ha wifit használsz cseréld le a Wifi jelszavatokat.


Ha nyilvános helyen használod a Wifit, akkor ne lépj be rajta a facebookba, vagy használj VPN szoftvert, ami titkosítja az adataidat.


Jegyezd meg a kamu profilt, készíts képernyőmentést róla, nézd meg milyen e-mail címmel van regisztrálva és jelentsd több ismerősödet kérd meg, hogy jelentsék be az illetőt mint hamis profil.


Ha viszont a gépeden van valami kémszoftver akkor futtass


le egy víruskeresést. Vannak olyan vírus scannerek ami online lefut


[link]

2019. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!