Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most ki tiltottak a pesten...

Most ki tiltottak a pesten hallottam facebook csoportból?

Figyelt kérdés
Egy cigánylány kirakott magáról egy had ne mondjam milyen képet egy még annál is jobb szöveggel. Én meg oda kommenteltem Hitlerről egy képet amin mosolyog. Rasszizmus miatt kitiltottak vagy valami megint a facebookkal van?😂😂
2019. márc. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Le van írva a csoportszabályzatban is, hogy "történelmi alakokkal" való mémelésért kitiltás jár.

Lehet, hogy el kellett volna olvasni a csoportszabályzatot. 😂😂

2019. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csoport szabályzatot? Rögzített posztot olvastad ?
2019. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastaü de az már régen volt. Na mindegy 2 éve amúgyis jobb volt a csoport
2019. márc. 15. 11:59
 4/6 anonim válasza:

Engem is tiltottak vagy én nem tudom mi van ..de hónapok óta nem tudom elérni a csoportot .sose posztoltam semmit ,nem voltam paraszt se senkivel ...ha jól emlékszem alapból hozzá se szóltam semmihez ... :/

Feltűnt hogy nem látok posztokat egy ideje onnan,ránéztem és már nem vagyok tag...sőt hiába keresek rá a csoportra nem adja be ...valaki járt még így ? :(

2019. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem id kitiltottak pedig nem írtam semmit sehova.
2019. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn benne voltam, de kilèptem onnan. Nem hiányzik.
2022. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!