Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha töltök le sorozatot/filmet...

Ha töltök le sorozatot/filmet és felraknám youtubera, van/lesz következménye?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy csomó videót letilt a youtube, ennek mi az oka és hogyan lehet elkerülni?

Kedvet kaptam ahhoz,hogy én is töltsek fel néhány filmet vagy sorozatot. Mindig örültem, ha youtubon tudtam nézni és nem valami vírussal teli oldalon.


2019. márc. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oka: [link]
2019. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, ezt tudtam, de annak mi az oka,hogy csak bizonyos videókat tiltanak le? Mitől függ ez?

Illetve nekem lehet e valami komolyabb hátránYom ebből?

2019. márc. 20. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, amit megtalál a YT szerzői jog keresője és van, amit nem. Emiatt van amit törölnek és van, ami marad. Ez nem változtat azon, hogy szerzői jogvédett anyagot nem tölthetsz fel. Ha mégis, akkor simán vagy törlik, vagy ki is tiltanak.

Minek akarsz kínlódni filmek feltöltésével? Aki akarja úgyis letölti torrentről, neked meg semmi hasznod nincs a feltöltésből.

2019. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Torrent sem legális, mivel pont hogy visszatöltöd a filmet.


Azt attól függ, szűrő akkoriban nem volt fejlett hogy törölje a filmeket, de ahogy fejlődik kapásból törli a régebbi feltöltéseket, v jogtulajok szólhatnak hogy vegyék le..

2019. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Három figyelmeztetés után törlik a fiókodat...
2019. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 copyright strike után törlik a fiókot
2019. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!