Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 200mb -os mobilnet elég lenne...

200mb -os mobilnet elég lenne híroldalak olvasására, messengerezésre?

Figyelt kérdés
Még soha nem probáltam mobilnetet, Telenornál láttam hogy van 200mb -os mobilnet. Híroldalak nézésére és messenger használatához kéne csak, pl origo, index, 9gag nézésére kellene, ehhez elég a 200as?

2019. márc. 21. 15:22
 1/5 Derwer ***** válasza:

Nem hiszem.

Egy index.hu mire betöltődik 1-2 megabájtot is megeszik.

9gag tele van képekkel -> eszi a megabájtokat.

2019. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb két hét alatt el fog fogyni.
2019. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
index, 9gag? Szerintem 2 nap sem kell hozzá.
2019. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

200 Mb sajnos nem sok, egy átlagos weblap megnyitása 2-3 Mb-ot leszed. Ez azt jelenti, hogy a 200 Mb még 100 cikk elolvasására sem elég, nem sok ez, ha napi használatra kell.

Legalább 500 Mb-os, még inkább 1 Gb-os csomagot ajánlok, de ezek sem sokra elegendőek, tényleg csak a napi hírek elolvasására, meg alkalmanként Facebook és Messengerre jók.

2019. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz elég, ezek a szarok eszik az adatot, minimum 1-2giga.A messenger nem használ sokat, csak ha jépet vagy videót küldesz/nyitsz meg.
2019. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!