Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan hogy történhet meg hogy...

Olyan hogy történhet meg hogy zsinórban 4 amazonos küldeményem tűnik el? Kár 4x 6000 ft

Figyelt kérdés

Évek óta rendelek könyveket az amazonról egy időben még kindle readert is rendeltem onnan. Mindig minden megjött 1-2 héten belül.

Most idén 2019ben még semmi se jött. 4 küldemény tűnt el zsinórban mind bőven túl van a kettő hónapon. Mind eltűnt.


De hogy történhet ilyen?


2019. márc. 23. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Veled megtörtént, tehát megtörténhet.

Sima levélként jött (volna) vagy ajánlottan, vagy csomagban?


Egyébként reggeli levélosztáskor néha találkoztam amazonos könyvvel, azok elég szarul voltak becsomagolva. Ha lopós lennék, simán kivehettem volna a 3 példányból 1-et úgy, hogy észre sem vették volna, hogy meg lett bontva a doboz. Még érdekelt is a könyv egyébként. :D

2019. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor előtte évekig hogyhogy semmi se tűnt el?
2019. márc. 23. 20:04
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és nem vicc de nm ám ÚJ POSTÁS van... az előző nyugdíjba ment új postás és az egész környék attól hangos hogy minden de midnen eltűnik


még hivatalos levelek is (NAV stb) az már nem piskóta

2019. márc. 23. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen mi itt nem tudunk segíteni. ;-)
2019. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
Amazonon nincs követés? Mert ha nem kapod meg akkor vissza kéne kapnod a pénzed.
2019. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vissza is kaptam már kettő de ezzel előrébb nem vagyok én azt akarom tudni hogyhogy minden eltűnik
2019. márc. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!