Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-n most tényleg csak...

NCore-n most tényleg csak prémium csomaggal lehet küldeni meghívót?

Figyelt kérdés

Pár hónapja Elite-ként még simán tudtam és csak 1000 pontba került. most meg prémium nélkül nem is tudok és így is 3000 pont.

Mi ennek az oka?



2019. márc. 23. 20:43
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom nCore. sima elírás.
2019. márc. 23. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg:

"Meghívni jelenleg csak Prémium tagság alatt lehet. Bővebben lásd: Rangok."

2019. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi lehet ennek az oka, mert ezt én is olvastam csak azt hittem, mivel 1 hónapra kiestem az elite rangból ezért ez valami korlátozás számomra, de akkor ez most a sztenderd?
2019. márc. 23. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztenderd. Nem igazán akarnak több felhasználót az oldalra.
2019. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok. köszönöm. Azt hittem, hogy a visszaesésem miatt, de így ok.
2019. márc. 23. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ünnepekkor volt most valami ilyen, hogy meglehetett hívni és én sógorom meg is hívtam, de rohadt sok pont kellett hozzá így is. 3-4 éve vagyok tag, de az összes pontom ráment... :D

Eddig két embert hívtam meg, de az első nem fájt ennyi pontba az biztos...

Sajnos nem tudom hol kell megnézni mennyi volt, nem akarok hülyeségset mondani, de lehet 5000 pont volt... :/

2019. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gábor_79 ***** válasza:
Hja, egy rövid ideig 5000 pont volt, de lejjebb vitték közkívánatra. Vagy belátták, hogy 3-4 év kell az összegyűjtéséhez a napi egy belépéssel, + 1 giga napi letöltéssel, stb. Ha elfogynak a felhasználók, majd biztos változtatnak a feltételeken.
2019. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, Ma tudtam küldeni premium nélkül, de megint 5000 pont a küldés. :) Na nem baj, van annyim bőven :)
2019. ápr. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!