Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az egyik ismerősöm mindig...

Az egyik ismerősöm mindig pontosan észleli, mikor lépek be a facebookba, én ezt nem szeretném, hogy tudnám megakadályozni?

Figyelt kérdés
Ő maga mondta,hogy látja,mikor lépek be.Ez zavar engem !
2019. márc. 23. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, látja, hogy mikor vagy elérhető. Nem kell hozzá 5 diploma. Messenger beállításaiban valahogy ki lehet kapcsolni az elérhető állapot mutatását.
2019. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban ki lehet kapcsolni az elérhetőséget, illetve én régebben, hogy ne lássák, ha munkaidőben lépek be, egy gépen beléptem és úgy hagytam egész napra, így nem látszott, hogy más eszközön mit csinálok.

Viszont szerintem ha ez az ismerősödd azzal foglalkozik, hogy mikor lépsz be, más irányba indulj el, inkább távoltartási végzést kérj ellene, mert valószínűleg elmebeteg.

2019. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én segítséget kértem,nem okoskodást.! Persze ,tudom,hogy ki lehet kapcsolni,csak azt nem tudom,hogy hogyan ! Erre várok választ!Az ismerősöm nem arra koncentrál,nem fogom letíltani soha. Csak ki akarom zárni,hogy bárki - BÁRKI- nem csak ő,ne lássák ,mikor lépek be.
2019. márc. 24. 06:14
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Édesapa! Te megkérdezted, hogy hogyan lehet elkerülni, mi pedig írtuk, hogy ki lehet kapcsolni. Köszönet helyett erre bunkózol és nagyképűsködsz. Ezek után a minimum az lenne, hogy a kicsi kezedbe fogod a nyomorult telefonodat, elindítod az appot és megnézed a beállításait, nem? Ha ezt tetted volna hülyegyerek, azonnal rájöttél volna, de tessék: Az alkalmazás kezdő képernyőjén bámul rád egy nagy marha (az a te profilképed) Ráteszed a bumszli ujjadat, akkor bejönnek a beállítások, valamint az előző barom képe is nagyobb lesz. Na, rögtön az alatt, ha megy az olvasás, oda lesz írva, hogy "ELÉRHETŐ ÁLLAPOT" Kérdezd meg anyut, hogy mit jelentenek azok a szavak. Ha elmagyarázta, rányomsz és ott lesz egy ilyen csúszka szerű kapcsoló, de ne dőlj be neki, nem kell huzigálni, megérinted azzal az ujjaddal, amivel a fikát eszed és átvált. Szívesen te f...
2019. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán mindennek a teteje ! Hogy mer nekem ilyet írni.?73 éves idős nő vagyok és nincs okos telefonom,csak laptop.Azon sem igazodok el teljesen.Ezért kértem segítséget. Mégpedig konkrétan azt,hogy mi a teendő,hogy ne lássák mikor léptem be.Kérem,hogy türelmesebb ember legyen szíves,írja le nekem,mit kell tennem,hogy ne legyen archiválva az unokám !
2019. márc. 25. 09:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán mindennek a teteje ! Hogy mer nekem ilyet írni.?73 éves idős nő vagyok és nincs okos telefonom,csak laptop.Azon sem igazodok el teljesen.Ezért kértem segítséget. Mégpedig konkrétan azt,hogy mi a teendő,hogy ne lássák mikor léptem be.Kérem,hogy türelmesebb ember legyen szíves,írja le nekem,mit kell tennem!
2019. márc. 25. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:

1. akkor talán lehetne annyi esze, hogy ne egy 13 éves gyerek stílusában írjon. Ahhoz, hogy valaki megkapja a tiszteletet, úgy is kellene viszelkedni, csak azzal, hogy hajtogatja, hogy hány éves, sokra még nem megy.

2. Látom, hány válasz érkezett azóta, szóval talán mégsemjó csinálta, amit csinált.

3. OTT VAN A VÁLASZOKBAN!!!! 73 éves, de nem túl bölcs.

2019. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!