Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyek a legjobb Sims 4...

Melyek a legjobb Sims 4 kiegészítők?

Figyelt kérdés
Sorrendbe tudnád rendezni?

2019. márc. 23. 22:18
 1/3 Én csak vagyok válasza:

Szerintem így van sorba:

Nagy kiegészítők :

1.Get tó Work- mivel kapunk csomó ruhát, hajat, sminket, építőelemeket, ezt a kiegészítővel jönnek az alienek, 4 új Karrier, börtön, kórház, lehet saját üzleted, el tudsz menni a simeddel munkába.🙃

2.Get together- ezzel a kiegészítővel új város érkezik a neve: Windinburg, Nagyon sok új ruhát, Gyönyörű de inkább kicsit parasztos butorokat, klubokat, helyi szokásokat, táncokat kapunk🙂

3.Cats and Dogs - szerintem ezt magyarázni se kell mivel ezzel a kiegészítővel jönnek a kisállatok ❤️😉

4.Seaseons- mert itt vannak az évszakok, ünnepek, csomó ruha és haj és bútor jön,van télapó kapunk ajándékokat, van értelme végre a hideg és meleg ruhakategóriának, korcsolyázhatunk, ugrálhatunk sárba, woohoo-hatunk a levelekben❤️❤️

5.City Livig- ezt sem kell magyarázni : jön a nagyváros és a fesztiválok🌃.

6.Get famous-nekem ebben a kiegészítőben csak a bútorok tetszenek nagyon. A többi része nem fogott meg.

Game pack-ek:

1.Vampires - ezzel a kiegészítővel jönnek a vámpírok, új ruhák, új tárgyak, vámpír külső, új város,

2.Spa Day- ezzel a kiegészítővel jönnek a Spa-k (Fürdők), nagyon sok új ruha, tárgy (modern), a masszázsok, a dupla baba masszázs, meditálás, sárfürdő 😍

3.Parenthood - a gyereknevelés miatt imádom❤️😍🤩😘

4.

Laundry day - új ruhák, tárgyak, mosógépek

❤️❤️❤️

Bocsi de én most csak ennyit írok le ☹️

2019. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Én csak vagyok válasza:

Szerkesztés (2019.07.06) A legjobb kiegészítő az Island Living kiegészítő 😆

Ebben ugyanis vannak sellők , vulkánkitörés, helyi táncok/ételek , lehet a vízbe építeni , na és persze mostmár nem titok többé ezen a szigeten a vízi világ 😍🤩

2019. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bryluen válasza:
Nekem csak az alapjatek van meg tervezek hozza kiegeszitoket de csak sorban. Elso sorban szerintem a season kevesbe lesz unalmas es sok uj dolog jon hozza. Aztan a Cats and Dogs allatok uj varos es eleg eletszeru. Szerintem ez a 2 az alap. Ehhez fontos meg a Get ro work a Spa day a Parenthood. Es hat igen az Iland living de nekem azert mert az a kedvencem.
2019. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!