Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "legyen már végre net az...

"legyen már végre net az emeleten"?

Figyelt kérdés
Emeletes házban szinte sosincs net az első szinten. Bejövő oldalon van egy upc féle modem és egyben router. Vettem már egy jelerősítőt de nem igazán jött be. Merre érdemes továbbmenni: powerline vagy mash rendszer. Totál laikus vagyok...

2019. márc. 26. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
UTP kábelt kell felhúzni az emeletre, arra azt kötsz amit akarsz. Tehetsz rá külön routert, vagy switchet amiből a kábelek tovább mennek a gépekbe.
2019. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van utp aljzat az emeleten, de a upc coax-on hozza be netet a földszinten (borzasztó egy rendszer)
2019. márc. 26. 15:18
 3/5 A kérdező kommentje:
minden eszköz, amely használná a netet vezetéknélküli
2019. márc. 26. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól van beállítva a jelerőssítő + jó helyen van meglehetne oldani. Ha így mégse akkor a upc modemből felhúzod a vezetéket az emeletre majd raksz oda egy routert.
2019. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jelerősítő félúton valahol van elhelyezve, ahol még stabil a wifi?
2019. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!