Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a faceboo...

Hogyan tudom törölni a facebook regisztrációt? Már kettő hete a következő üzenet fogad „A felhasználói fiókod le van tiltva”

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Számítógépen, webes felületről:

-jobb felső sarok lefelé nyíló csúszka --> beállítások --> általános (alapvetően ide fog bedobni, de leírtam, ha esetleg mégsem) --> fiók kezelése --> módosítás --> lenyílik, és alul fiók felfüggesztése.


Android appon (lehet működik iOS-en is):

belépsz --> jobb felső sarok három vonal --> alul beállítások és adatvédelem -->beállítások --> fiókbeállítások alat személyes adatok --> fiók kezelése --> felfüggesztés.


Remélem segítettem!

2019. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt még fontos megjegyezni, hogy nem fog egyből törlődni. kapsz majd 1-2 hetet hogy meggondold magad, de ha nem fordítod vissza, akkor törlődni fog
2019. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem tudok belépni az a gond mivel a fiókom le van tiltva.
2019. márc. 26. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
miért van letiltva?
2019. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt pontosan én sem tudom. Soha semmilyen szabályt nem szegtem meg és rendesen tudtam belépni. Voltak nálunk vendégek és megadtam a wifi jelszómat mert a vendék gyerek facebookozni szeretet volna telefonjával. Ezután kaptam egy üzenetet hogy töltsek fel képet mert addig nem volt feltöltve és akkor használhatom tovább a facebookot. Feltöltöttem egy képet minden szabályt betartva ennek ellenére a következő üzenet fogad már 2 hete. A felhasználói fiókod le van tiltva

For more information, or if you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center.

Download Your Information

Go To Help Center

2019. márc. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!