Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A videosok milyenek emberek...

A videosok milyenek emberek valojaban marmint ezek a youtuberek!?

Figyelt kérdés
akik talalkoztak mar veluk a kulonbozo rendezvenyeken rendezveny kozpontokban mint playit videosokk stb-k(Syma Csarnok es egyebek).

#eloben az igazi enjuk-arcuk.
2019. márc. 27. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok mint te vagy én. Van 2 kezük 2 lábuk van 2 szemük. Nem értem mi a kérdésed. Egy rendezvényen mutatják hogy kedvesek stb. De amúgy egy kettő eléggé beképzelt csak nem mutatja. Hogy miért? Mert ő felkapott youtube-on és ő a menő gyerek :D Viszont a fűnyirót beinditani nem tudja XD
2019. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
en ugyan csak igy vizualisan latom/lattam eddig is oket de van olyan eros gyanum meg negativ erzesem,hogy nem ilyenek ok valojaban a kinnti eletben ilyen nagyon baratsagosak meg stb-k.
2019. márc. 27. 17:40
 3/8 A kérdező kommentje:
hanem mint a legtobb emberek egy verbeli patkanyok,rohadekok.
2019. márc. 27. 17:41
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a weben a vilaghalon szoktam ezeket a feltoltott tartalmakat videoikat megnezni.
2019. márc. 27. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én egyszer a Media markt-ban láttam dedikálni Anett és Ancsát, meg Benipowát. Hát, izgalmamban össze is fostam a bokámat. Fantasztikus élmény volt, azóta szinte nem is iszom.
2019. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dongaben ***** válasza:
Egytől egyig a Földönkívüliek által elrabolt szűzek gyermekei. Vagy deviánsok...és, ha ezért még fizetnek is...:)
2019. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyanok mint a többi, ember. Ha rendezvényre meghívottak érdekelnek, vagyis relatív sikeresek, akkor pedig olyan emberek akiket az átlagnál több behatás ér, emiatt jobban kijöhetnek egyes személyiség hibáik.
2019. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normál emberek mint te vagy én.

Az hogy cam elött előad valamit egy picit változtata az alapvető személyiségén de ez is "beleépül" ettől is ő-bb lesz.


Aki faragatlan tuskó az nyilván beképzeletebb lesz.

Aki félénk az kicsit nyitottabbá válhat.

Aki csendes az kicsit hangosabb,bőbeszédübbé vállhat.


Amúgy a normális emberekre talán személyiség fejlesztő hatással lehet. Azaz jobban tud nyilvánosság előtt beszélni,szebben fejeziki magát. Stb.


De ez mind mind hipotetikus dolog. Vannaki erre született és fikarcnyit sem változik attol,hogy előad.

2019. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!