Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok egyéni e-mail-cím...

Hogyan tudok egyéni e-mail-címet létrehozni?

Figyelt kérdés

És hol?


Az egyéni e-mailt úgy értem, hogy a “@“ után is az szerepeljen, amit én megadok.

pl.: erdei@szamoca.com


Kell érte fizetni?


Meg lehet úgy oldani, ha kell fizetni, hogy csak egy hónapig fizetek és utána már nem? Nem érdekem, hogy utána is létező/használható legyen az e-mail.



#e-mail #egyéni e-mail
2019. márc. 28. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak úgy lehet, hogy regisztrálsz egy domain nevet valamelyeik domain szolgáltatónál, természetesen kell érte fizteni. Viszont domain-t nem lehet csak egy hónapra regisztrálni, éves díj van.
2019. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És az éves díj mennyibe kerül?

Hol tudok ilyet?

2019. márc. 28. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
E-mail szerver is kell a domain név mögé. Már említették, hogy a domain neveket 1 vagy 2 évre lehet (általában) bérelni. Ennek a díja pár ezer Ft. (domain név regisztrációnak hívják)
2019. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ah, ez egyre bonyolultabb és nem vagyok hozzáértő.

Esetleg valaki, aki jártas, van ideje, energiája, le tudná nekem írni lépéseket, hogy hogy csinálhatnám?

2019. márc. 28. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Írd be gugliba, "domain regisztráció", sok cég foglalkozik ezzel.

Ilyesmi fórumok is hasznosak:

[link]

2019. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!