Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A messengerben egésznap azt...

Nikoletti456 kérdése:

A messengerben egésznap azt mutatja, hogy elérhető vagyok, közben nálam sincs a telefon. Hogyan tudnám visszaállítani, hogy csak tényleg akkor mutasson, amikor fent vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig jó volt, hiába voltam wifire is rácsatlakozva, ha nem volt megnyitva az alkalmazás azt mutatta, hogy nem vagyok fent. De most már amikor ki is vagyok lépve mindenhol, a wifi is ki van kapcsolva, akkor is végig elérhetőt mutat. Már mindent próbáltam, elérhetőséget is kikapcsoltam gépről is telefonon is de mégsem jó. A messengert és a facebookot is letöröltem, majd visszatelepítettem de úgyse. Megnéztem nem használhatta senki a facemet, csak az én telefonomról és gépemről jelentkeztek be rajta, de biztonság kedvéért módosítottam a jelszavamat is. Sajnos nem használt semmi. Mi a teendő ilyenkor?

2019. ápr. 3. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi, messenger "bug".
2019. jún. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!