Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore megbüntet, ha letöltök...

Ncore megbüntet, ha letöltök egy torrent fájlt, vissza is töltöm, majd azt a torrent fájlt (nem a kicsomagolt filmet) elküldöm egy ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Mert neki nincs ncore felhasználója.. én meg letöltöm neki a torrent fájlt, és odaadom neki.. de azt a torrentet én visszatöltöm. Elnézést, nem vagyok otthon ezekben a szakkifejezésekben, hogy seed meg hasonlók, de remélem értitek mire gondolok:)

2019. ápr. 3. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs nCore felhasználói fiókom. Emiatt egyszer már kaptam olyan torrent fájlt valakitől, ami onnan származik. Nekem azt írta az illető, hogy figyeljek oda a visszatöltésre.
2019. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Honnan tudná az Ncore h az ismerősödnek kell! Bármit csinálhatsz vele!
2019. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dongaben ***** válasza:
100%
Mielőtt törlik a kérdésed: Nem büntet meg senki...:)
2019. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A torrentet csak úgy tudod visszatölteni, ha le is töltöd az adott fájlt és utána hagyod futni a programban(seed). Szerintem ha kis méretű dologról van szó, film meg milyenek, akkor a meglévő fájlt add oda neki. Csak az tudja vissza seed-elni, aki le is töltötte a fájlt a gépére. Ha meg nagyobb méretű a fájl akkor kérd meg, hogy seedelje vissza ő, amíg ki nem jelzi az ncore, hogy már nem kell. Addig persze a fájl helyét se változtassa meg és ne törölje le.
2019. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A dolog úgy néz ki, hogy ha a torrent letöltésénél a felugró ablakban nem a megnyitásra, hanem a mentésre nyomsz, akkor a böngésző lement egy fájlt, gyakorlatilag a torrent közvetlen linkjét. Ha ezt elküldöd az ismerősödnek, és ő ez alapján letölti a torrentet, akkor is a te seed listádban jelenik meg az nCoreon, de a barátod fogja visszaseedelni. Viszont ha erre az nCore rájön, akkor röpülsz, mert elméletileg egy fiókot csak egy ember használhat, és néha véletlenszerűen szűrik az általuk un. "multiacc"-okat.
2019. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Amennyiben rájönnek, akkor ki is tiltanak egyből. Ha kell neki a film, tedd fel Google Drive-ra, úgy oszd meg, hogy csak a link birtokában lehessen megnézni, és töltse le onnét. Vagy írd ki DVD-re egy sörért.
2019. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A következő szabályok megszegése azonnali törléssel jár:

Ne ossz meg torrent fájlokat DC-n, illetve más fájlcserélő hálózaton és ne add ki a passkeyed senkinek! ("seedelésre" sem, ellenkező esetben vállald a következményeket!)"


Mivel a torrenet átküldésével te megadod a passkeyed, törölhetnek.


Biztonságosabb, ha megosztod a fiókod vele, mivel azt 10 emberrel lehet, ha nincs saját fiókja és nem lép be más accountba sem:

" Egy felhasználói fiókot maximum 10 felhasználóval oszthattok meg (az előírtnál több felhasználóval való megosztás az account elvesztését vonhatja maga után). "

2019. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
47%
Pont az NCore fog téged megbüntetni, ne hülyéskedjünk már.
2019. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Büntetés alatt elég ha a letöltés-megvonást vagy kitiltást érti, az elég nagy büntetés a felhasználónak. Torrentes zsargonban legalábbis ez a büntetés, nem a tényleges jogi procedúránál a pénzbüntetés vagy szabadságvesztés.
2019. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Inkább csak csomagold ki és küldd el neki a filmet.. egyszerűbb
2019. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!