Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol és mit kell...

Facebookon hol és mit kell beállítani ahhoz, hogy az ismerősök (és más se) ne lássák, hogy éppen ki lett új ismerősöm?

Figyelt kérdés

Úgy sejtem, ha a profilomra mennek, attól függetlenül látni fogják, hogy kik az ismerősök. De legalább arról ne értesüljön már mindenki, ha külön nem keresi, hogy épp mikor kivel jelöltük be egymást....


(Ugyanúgy azt is díjaznám, ha nem jelenne meg az se rólam az ismerősöknél, hogy épp mit lájkoltam és hasonlók. De ez egy másodrangú ügy, az ismerős dolog lenne fontosabb.

Nem találom sehol, hogy hol kell beállítani, segítsetek, köszi!



2019. ápr. 4. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha a Facebookon mindent mindenki elől titkolni akarsz, miért vagy használója?

Ekkor jobb, ha maradsz az eMail-nél.

2019. ápr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#!

1. Engem speciel zavar, ha nálam megjelenik, hogy xy és qw ismerősök lettek, stb. Felesleges, századrangú infó.

2. Nekem pedig magánügyem, hogy kit mikor miért jelölök vagy jelöl. Bármelyik ismerősömmel a vele való kapcsolat és kapcsolattartás a lényeg, nem pedig az, hogy mindenáron odanyomjam, hogy éppen ki mással "ismerkedtem" még meg.


Én nem azért vagyok a facebookon, hogy magamutogassak, mindent a nagy buta nyilvánosság előtt töltsek. Te első válaszoló bizonyára így vagy, és annyira unatkozol, hogy az általad ismerősnek jelöltek dolgain agyalsz reggeltől estig. Te más vagy. Nem vagyunk egyformák.


A kérdés pedig másról szólt, csak úgy mellékesen...!

2019. ápr. 4. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!