Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a problémám hogy...

Balaton Gergő kérdése:

Az lenne a problémám hogy játék közben “ping lag”-om van, amit nem értek mert a pingem 20-30 között mozog. Lassan egy hete hogy ilyen miatt nem tudok rendesen játszani. Érdekes módon youtube insta stb nem akad. Valaki esetleg?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyomj egy ping tesztet.


[link]

2019. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtettem, érdekes módon egy darabig 17-35 között mozgott majd feldobta 2500 felé majd vissza állt 17-35 közé.
2019. ápr. 4. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor megis van a gond, ugrál a pinged. Ha van routered huzzd ki belőle a lan kábelt és csak a gépbe csatlakoztasd. Ha megtörtént csinálj újabb teszteket és ha a ping továbbra sem jó akkor hívni kell a szolgáltatót ezze a problémával.

Ha viszont jó lanon a neted akkor router lesz a ludas.


Btw nekem is ez a gondom, de mivel ritkan jatszok így még nem fordítottam időt a panaszra.


Régebben tettem erre panaszt, kérdezték, router van? Mondom van. Erre jött a válasz, akkor az a hiba és lerakta..

2019. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam amit leírtál és megoldotta a problémát, eddig még soha nem fordult elő ilyen. Köszönöm a segítséget.
2019. ápr. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!