Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérdőives pénz keresés?

Kérdőives pénz keresés?

Figyelt kérdés
Mennyire meg bizható ez a dolog vagy mennyire kamu? Tapasztalatok vagy akármilyen meg látás?

2019. ápr. 6. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden kamu ami sok pénzt ígér kevés munkával az interneten. Kérdőív pedig már rutinból nem néz ki jövedelmező dolognak még annak sem, aki kitalálta, az csak kiadás, mert pénzbeli hasznot nem hoz, csak statisztikai adatokat.
2019. ápr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy barátom három év alatt szedett össze 17 eurót.


Ahogy mesélte, nagyban függ attól, hogy mennyire tartozol célcsoportba a korod, foglalkozásod, jövedelmed, stb. alapján. Őt nem nagyon keresték...

2019. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy ismerősöm kérdezőbiztos már 13 éve.Nagyon jól keres, havi 200-300ezer Ft-ot.Ő nagyon szereti, mert kötetlen munkaidő, annyit vállal be amennyit akar.Mászkál környező településekre is.Én nem csinálnám, mert nem szeretek mindig menni, de neki jó.
2019. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A 90-es években nekem is volt ilyen munkám másodállásban. Ezt a különböző véleménykutató cégek végeztetik, egésznap menni kell amíg a rád osztott kérdőíveket ki nem töltitek az ügyfélnél. Vállalkozói igazolvány kellett hozzá, számlát kellett adnom a fizetésért, 500 ft volt egy-egy kérdőív. Szerettem, de mikor abbahagytam már kezdett sok lenni az itthoni feladatokkal és a főállásommal együtt
2019. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen kérdőíves pénzkeresésre gondoltál, vannak közvéleménykutató cégek, ott lehet talán jelentkezni ilyen munkára.
2019. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Éppen tegnap volt nálunk egy ilyen. Amit én még valamikor papírra ikszelgettem azt ma már tabletten jegyzik
2019. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megbízható, de még mire eléred a kifizetési minimumot(ami pár ezer forint) addigra megőszülsz.

Csináltam én is egy darabig, de mivel alig küldtek teszteket, így nem érte meg.

VISZONT!Tudok ajánlani valamit ami jobb ennél.

Ha érdekel, keress bátran.

2019. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!