Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-re feltenni valamit....

Ebay-re feltenni valamit. Hogyis van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lene a kérdésem, hogy ebay-re szeretnék feltenni valamit. Csináltam PayPall accountot is. Hozzá rendeltem a kártyát. Ez idáig meg van.

Fel is tettem volna az eszközt, de nem értem miért nem látom ha a keresőbe beírom a címét?

Ez az egyik kérdésem, a másik, pedig mit kell, beállítani a szállítással kapcsolatosan? Elég bonyolult számomra.

Köszönöm.



2019. ápr. 7. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
látod a terméked az saját hirdetési listádon az aktív hirdetéseknél?
2019. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kell pár óra, hogy a keresésben megjelenjen és nem is biztos, hogy kiadja a saját hirdetésedet.

Szállításnál meg kell adni a költséget, meg hogy hova szállítasz. Érdemes worldwide-t beállítani és arra számolni egy fix költséget, vagy ingyen szállítást írni és a cucc árába beszámolni a postaköltséget.

2019. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.


Szia. Igen. De ha én rákeresek, csak úgy hogy kiadja-e mindent rendben csináltam arra lettem volna kíváncsi: akkor nem találom. Pedig kimásolva írom be a címet a keresőbe.

2019. ápr. 8. 11:17
 4/13 A kérdező kommentje:

2.


Szia.


De ehhez nem értek, én azt hittem, kiválasztom hogy DHL, vagy DPD akármi házhoz jön stb.

Domestic shipping:

Flat: same cost to all buyers .? Nem tudom hogy ez a beállítás egyáltalán jó-e lenne? Ott ki kell kalkuláltassak a kalkulátorral egy árat. Nade belemegyek és van össze vissz 3 adarab szolgáltató: (de nde idáig csak ugy tudok eljutni ha az irányítószámot Nem H-val hanem 0-előtaggal írom be tehát Gyál az nem 2360 hanem 02360 (ez amúgy meg Varsót jelent)

Na mindegy belemegyek és van 3 darab: United States Post Service, A FedEx és az UPC.

Melyikre menyjek rá? Abszolút nem értem horror árak vannak, csak azt nem értem, hogy lehet némely terméknél a szállítás ingyenes ? mondjuk ilyen 0.5 $ de tökmindegy láttam már 40 ezer körül valamit és ugyan az másnál de ugyan onnan PL UK-ből 3500 Ft + Shipping.


Hogyan lehet ez kikalkulálni? Nem akarok drága szállítást, és worldwide-t akarnék. Inkább legyen lassabb de olcsóbb.


Köszönöm, és bocsi h hosszúra sikeredett.

2019. ápr. 8. 11:25
 5/13 anonim ***** válasza:

A "Domestic shipping" az arra vonatkozna, ha USA-ból USA-ba szállítasz, nyilván, hogy az amerikai szolgáltatókat listázza.

Feltételezem, hogy innen Magyarországról akarod küldeni. Nos, akkor kiválasztod, hogy "International flat-rate shipping", azaz nemzetközi postázás és azonos ár mindenkinek, aztán kiszámolod, hogy mennyiért tudod feladni (posta.hu-n meg tudod nézni, mennyi a díj, a csomagot meg leméred mérlegen) vagy tudsz kalkulálni olyan szolgáltatóval (Fedex, DHL, UPS) amelyik nemzetközileg jelen van, de azok sem lesznek olcsóbbak, aztán ha megvan, hogy mennyi lesz a költséged, azt átszámolod dollárba és beírod.


Tul. képpen nem éri meg csak nagyon kis tömegű cuccokat eladni.


Mit árulnál?

2019. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

AZ international shippingre akkor tudok rámenni, ha előbb a domestic shippingben beállítok valamit. Tehát Amerikába Chicago Los Angeles vagy New York.

Amúgy meg ilyen háztartási kiegészítőket.

2019. ápr. 8. 12:44
 7/13 A kérdező kommentje:

Tehát a kérdésem amit abszolút nem értek. Hogyan lehet beállítani, hogy Én Budapestről vagy Magyarországról akarok küldeni bárhová a világban?


Egyszerűen nem értem.


Domestic shippingnél beállítom, hogy

-Flat

-Calculated

-Freight

-No shipping


Ebből ha az utolsóra rámegyek nem engedi az alatta lévő International shippinget.


Deha a felső három közül bármeyiket kiválasztom csak az amberikán belüli 3 cég amerikai államokba szállítana. El se fogajda amúgy a magyarországi irányító számot a kalkulétor. Hiába H vagy H- simán akármi nem engedi. Csak 0-előjellel 0 számjegyű irányítószám. Miért? Ez azt hiszi, hogy én amerikábn vagyok holott kiírja hogy item descrition: Pest, Hungary.

Mitől ilyen bonyolult?

2019. ápr. 8. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi a túróért akarsz te kalkulátort használni?!

Simán megadod, hogy Flat: same cost for all buyers, aztán kiválasztod, hogy Standard Shipping from outside US, aztán beírod az árat, így ni:


[link]

2019. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a termék helye jól van megadva?
2019. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 8


Köszönöm a sergítséged!


Na most már rájöttem, hogyan kell US-kívül küldeni. Viszont az International Shippingnél kiválasztom hogy Flat: same cost to all buyers

majd alatta a Ship to: Worldwide.

Altta legörgetem és a listából kiválasztom szint úgy hogy Standard International Shipping.


Ezután nem engedi a hirdetést módosítani. Vagy hagyjam az International Shippinget " No international shipping"- -ként?

2019. ápr. 8. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!