Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kézbesített de nem fogadott...

A kézbesített de nem fogadott üzenetet idővel megkapják?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy messengeren ha az üzenetet elküldtem de még nincs kézbesítve akkor egy pipával van jelölve üres körben. Ha az illető megkapta akkor lesz teli, kék körön belül a pipa. Ma reggel küldtem egy üzenetet de még este is üres körben jelzi a pipát. A kérdésem tehát az lenne hogy idővel megkapja az üzenetet az illető vagy újra kellene küldenem? A lényeg hogy bizonyos okok miatt nem szeretném ugyanazt még egyszer elküldeni, ezért érdekelne.

2019. ápr. 7. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Ha már elküldted akkor már megkapták. Lehetséges opciók ami miatt nem kézbesítve van: nincs internet közelében, nincsen messengere csak facebookja, van messengere viszont nem küld neki értesítést a telefonja és emiatt csak akkor lesz kézbesítve ha megnyitja az alkalmazást
2019. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam viszont kezdek kételkedni mivel az adott illető online van folyamatosan nem csak faceről. Esetleg lehet valami tiltás az oka?
2019. ápr. 8. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megnyitod a beszélgetést akkor láthatod amennyiben le vagy tiltva.
2019. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!