Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailt más levelezőn keresztül...

Gmailt más levelezőn keresztül, ami nem outlook?

Figyelt kérdés
Szóval le van tiltva a gmail, ezért kénytelen vagyok outlook.com-on keresztül gmailezni, de az meg nem működik túl jól, van, hogy 1 perc míg megjeleníti amit írtam, ugrál, frissít 10 mádodpercenként, a beérkező levelek akár egy óra múlva jelennek csak meg, stb-stb. Nincs valami más, olyan mint az outlook, amin tudok gmailezni?
2019. ápr. 10. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
És miért van letiltva?
2019. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Thunderbird.
2019. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Thunderbird +1

Amúgy ha valahol (munkahely) letiltják a gmailt, akkor ott vagy hülye a rendszergazda, vagy olyan munkahely, hogy nem lehet privát dolgokra használni a netet pl. adatbiztonsági okok miatt. Akkor meg más sem fog menni.

2019. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindkettő, a rendszergazda (bár inkább a vezetés) hülye, eddig pl. az inbox.google ment ha a googlet le is tiltották, nyilván az outlook is megy, a thunderbirdot nem próbáltam, a facebook meg letiltva, de azt nem is akarom megkerülni.
2019. ápr. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!