Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TheVR Jani és Pisti ennyire...

TheVR Jani és Pisti ennyire lesz*rja a nézőit most már?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észre vettem, hogy már nem nagyon foglalkoznak a Youtube-al. Most is kint vannak Amerikában de totál lesz*rják a nézőket és csesznek felrakni napi vlogokat. pedig régen tettek fel és nagyon jó volt. Más ember valószínűleg életében nem fog kijutni amerikába legalább ennyi élményt adhatnának át HAMÁR youtuberek. alig gyártanak tartalmat régen csináltak jó kis összevágott coop-os játékot rage játékokat, végjátszásokat de most már nincs.

Tudom van a vannak "twicsen" de akkor minek nekik a Youtube fiók? Miért nem készítenek videókat akkor?



2019. ápr. 14. 11:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Na ez ám a probléma.... Sz.rd le te is.

tudsz mást??????

2019. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%

Bár ezt a csatornát nem ismerem, de ha az elmúlt 1-1,5 évben kezdtek el ritkulni a videók, akkor valószínűleg ugyanaz az ok, mint sok más csatornánál.


Az "adpocalipse" óta sokkal kevesebb pénzt kapnak a youtuberek ugyanannyi nézettségért, mint korábban. Azóta nagyon sok megélhetési youtuber (főleg az egymillió alatti feliratkozású csatornák közül) vagy nagyon ráállt a Patrion+merch eladás+reklámok videóba vágása kombóra, vagy áttette a tevékenységét a Twitchre, mert az adományokból Twitchen sokkal jobban meg lehet élni.


Szóval valószínűleg azért nem tesznek fel annyi videót a Youtubera, mert nem éri meg annyit foglalkozni vele a kevesebb pénzért.

2019. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom a Twitch-ből több pénzt tudnak kifacsarni. Az egész nem a nézőkről szól, hanem hogy ők jól keressenek belőle.
2019. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

A Youtube nem életképes platform a gémereknek, mert elüldözték őket mindenféle hülye szabállyal. Így nem is fognak aktívak lenni Youtube-on, mert nincs értelme, és mindenki lelépett akinek volt esze.


"Alig gyártanak tartalmat": Twitch-en eközben tényleg napi több órában sugároznak adást, de Youtube-ra nem mehet fel a vágatlan több órás tartalom, így azok elkészítése időigényesebb és kevesebb van belőle.


Azt viszont nem értem, hogy egy gamplayer/tech csatornától miért elvárás hogy vlogot csináljon, csak azért mert "youtuber" - az utazása az ő magánjellegű dolga, és legfeljebb akkor van értelme ha a csatorna témája miatt utazik - viszont a tech videók témájában tettek fel videót, tehát az érved fals.

2019. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Akkor kezd világos lenni minden.

Szóval, ha jól értem, régen amikor nem volt annyi bevételük akkor orrba-szájba nyomták a napivlogokat pl Amerikából hogy nagyobb nézetség legyen = több pénz. De! Mivel Twitch-en már jobb bevételük van ezért felesleges nekik leforgatni, megvágni + feltölteni egyéb tartalmat mert már "nem éri meg" nekik. :(

Annyira kár érte. Pedig jó videókat csináltak. Pl amikor először voltak Amerikában iszonyatosan jó videókat csináltak de most már ezt is telibe le sz***ják... a pénz miatt..

2019. ápr. 14. 11:50
 6/29 A kérdező kommentje:
4-es itt nem csak játékokról szól. pl amikor elutaztak valahova, vagy voltak ezek a napi vlogok ezek már nincsenek. és ezeket sajnálom.
2019. ápr. 14. 11:52
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem keresnek sem több, sem kevesebb pénzt azzal hogy csinálnak-e vlogot. Aki ennyire rá van pörögve arra hogy valaki a pénz miatt viselkedik máshogy, csak azt a frusztrációját vezeti le, hogy nekik bejött egy régen csúfolt hobbiból a pénzcsinálás, hiszen "csak" számítógépes játékokkal játszottak.


Közben csak a tartalomgyártási szokások változtak meg, viszont eddig bármit csináltak, mindig volt valami ami egy körnek nem tetszett. Mikor kevés videó volt az volta baj, mikor heti több videó volt, akkor miért nincs napi, mikor napi 2 videó volt, akkor miért olyannal játszanak ami X embert nem érdekel, stb. Közben persze folyamatosan felvenni, vágni, szerkeszteni, renderelni meg feltölteni a videókat, hiszen ha késik a videó akkor az a baj. Érted, valami mindig lesz amitől valaki húzni fogja a száját.

Most hogy napi 4-6 vagy több órányi tartalom megy Twitch-en megint nem elég, mert bezzeg Youtube-ra nem csinálnak. Vagy ha elmennek az USA-ba, akkor miért nincs azonnal napi videó - amit ugye megint csak felvenni, vágni, feldolgozni, kirenderelni meg feltölteni kell.


És persze az egybites válasz ami mindenre jó: gazdagok lettek, nagyképűek lettek, leszarják a nézőket, megváltoztak, satöbbi. Az ilyeneknek soha nem lesz semmi elég.

2019. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Mióta twichre kerültek azóta szarnak magasról a "sima" nézőkre.Ma már csak azok a fontosak aki donatelnek nekik folyamat. Megy a jó kis cenzúra is a paraszt moderátorral(vagy többel nem tudom),bannolnak akár hetekre egy ártalmatlan kérdés miatt.

Hagyd abba a követésüket,én is megtettem már 2-3 éve úgy hogy kb az indulásuk óta követtem őket és kb minden videójukat megnéztem youtubeon. Akkor még megérdemelték volna azt a bevételt ami most jön nekik,jelenleg marhára nem.

2019. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
na, van USA vlog, mostmár megnyugodtál?
2019. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Most már igen! :)
2019. ápr. 17. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!