Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek sem jó a facebook?

Nektek sem jó a facebook?

Figyelt kérdés
Insta sem működik..

2019. ápr. 14. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Már vártam. Percekig bírtad, nem rossz. :)
2019. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor előfordulhat pár perces leállás, ha nagyobb akkor egy-két híroldal ki is írja és akkor lehet tudni hogy globális. Pánikra azért nincs ok, jellemzően hamar helyreállnak. Ha pedig ugyanahhoz a szolgáltatóhoz tartozó oldalak pont nem elérhetőek, az több mint véletlen. Ha minden más oldal megy, magadtól is kikövetkeztethető hogy csak ott van valami globális/helyi gond, nem nálad.
2019. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Akkor rosszabb helyzetben vagy, mint én... :D Annyira gyk függő vagy, hogy már vártad, mikor jelenik meg a kérdés és írhass alá valami olyasmit, hogy "Na én megmondtam" :D :D Részvét!
2019. ápr. 14. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
1:1 :)
2019. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam sem megy...ja nekem nincs is facebookom :D
2019. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jajj ugyanmár, hol vagyunk még? ez még csak az első kérdés...majd amikor a következő 10-et is kiírják anélkül, hogy belenéznének a kategóriába...


amúgy engem az a dolog izgat, hogy mégis hova lett az emberek logikája?


megnézed a facebook-ot, nem tölti be. megnézel 5 másik oldalt, betölti.

esetleg megismétled ezt még 2x.


és ezek után még valaki kételkedik abban, hogy hmm, vajon akkor most a facebook rossz vagy esetleg a böngészőm direkt csak azt nem akarja megnyitni, hátha jól kib_szik velem...


aztán a másik dolog meg az, amikor kétségbeesik az ember, hogy hú, vajon másnak se jó? hogy tudhatnám ezt meg...nem tudok senkivel sem kommunikálni élőben, facebookon szoktam azt is...XD

2019. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, úgyis a többi offtopicba fogják beírni (szexualitás, emberek), mert azt a logika szerint "többen" nézik. És ha többen nem tudják mi a baj, az jobb érzés.
2019. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!