Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért van az, hogy Youtubeozni, Chromeon böngészni meg kb mindent tudom csinálni amihez net kell, de a Facebookot, Messengert meg Instagramot nem tölti be a netem és nemtudom használni őket?

Pedig ezekre az alkalmazásokra korlátlan mobilnetem van. És nem nincs elfogyva a netem meg nincsenek az alkalmazások letiltva az adathasználatról. Egyik percről a másikra nemtudtam használni őket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger, Instagram, insta, internet

ápr. 14. 13:42  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ja és telekomos vagyok.

# 1/2Időpont ápr. 14. 13:43 Privát üzenet

A fenti oldalak jelenleg nem mennek. Javaslom, hogy kérdés előtt nézd meg, hogy nem írta-e ki más előtted ugyanazt, mert akkor a probléma nem egyedi hanem globális:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet

Pipálhatod, mert mindenki ezt írja ki egymás után.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 14. 13:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramot ideiglenesen toroltem, de most nem tudok belepni. Mit tegyek?
Instagramot úgy is létre tudok hozni, hogy nem követnek engem, csak én másokat? És csak saját képeket tennék fel, magamnak, családomnak, tehát nem nyilvánosan?
Asztali gépen használva az Instagramot hol találom az üzenetküldést?
Nem nyitja meg a mobilom egy ideje az instagramot, miért lehet ez?
Instagramot ha lezárom, kik fogják látni a megosztásaimat? (többi lent)
Ha facebookon keresztül csináltam instagramot, akkor nem lehet belőle rendes fiókot csinálni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!