Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Miért tűntek el Messengeren a becenevek, a chat színe és a közös emoji?

Visszaállt az alap módba: nincsenek becenevek, kék chat és lájk jel a közös emoji.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Messenger, frissítés, becenév, chat

ápr. 17. 22:20  Privát üzenet  

A válasz
Nekem nem tűnt el.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha olyan ír rám Messengeren, akit nem ismerek és engedélykérésekbe kerül az üzenete, akkor látja hogy megnéztem az üzenetet?
Ha megnyitom a Facebook alkalmazást, messengeren jelzi, hogy elérhető vagyok/voltam?
Miért nem lehet messengeren elküldeni?
Miért nem tudnak bevenni a chat szobába messengeren? Mit kellene átállítanom?
Egy 39 éves liftes férfi akinek tetszem miért kapcsolja ki messengeren minden ok nélkül a chatet nekem és ő is tetszik nekem?
Messengeren at lehet menteni a beszélgetéseket?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!