Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezen a szerszamx.hu webshopon...

Ezen a szerszamx.hu webshopon hol van a címük szerintetek, nem valami megbízhatóak lehetnek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 22. 20:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
2019. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%

Mind az Általános szerződési feltételeik:

* [link]

mind az adatvédelmi nyilatkozatuk:

* [link]

tartalmazza a cég

* [link]

elérhetőségét.


A domain:

* [link]

is a cég nevére lett beregisztrálva.


Van rendes SSL-tanúsítványuk:

* [link]


Fenn vannak a Facebookon (sok kedvelővel), az Instagrammon, van Youtube-csatornájuk, stb...


Szóval összegészében pozitív róluk az összkép.

2019. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Csak sehol nincs róluk semmi tapasztalat se.

2019-esek.

2019. ápr. 22. 20:38
 4/44 anonim ***** válasza:
55%

#3: jó, valahol minden cégnek el kell kezdenie.

Ennek ellenére sok követőjük van a Facebookon:

[link]

2019. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Csak nincs értékelés
2019. máj. 5. 13:02
 6/44 anonim ***** válasza:
79%

Jó, és?

Még egyszer: ez egy kezdő kis cég, nem egy multinacionális barkácsáruház, vagy egy szakáruház - ha nem bízol a kis cégekben, válaszd a hivatalos márkakereskedéseket.

2019. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 alcapone386 válasza:
100%

Én megadtam nekik a bizalmat. Vasárnapi(2019.05.26) rendelésemet még mindig nem kaptam kézhez. Persze 3-5 napot(munkanap) írnak kézbesítésre így nem említem negatívumként. Azt már inkább, hogy kaptam e-mailt a szerszamx től, hogy átadták a futárszolgálatnak a csomagom, de a futárszolgálat semmit sem küldött még. Persze ez már nem az ő saruk.

Egy biztos. Ha fent akarnak maradni és versenyre kelni a többiekkel, akkor a feldolgozási időt le kell redukálni.

Csak pár példa: eustock.eu tól rendeltem délelőtt 10 kor, keddi napon. Másnap hozta a GLS futár dél körül. Onlinepolo.hu tól rendeltem egyedi pólót amit ugye az igényeimnek megfelelően készítenek a rendelésem alapján. 3.munkanapon nálam volt a termék.


Szóval 100 szónak is 1 a vége. Bízom benne, ha már ennyit vártam, hogy a terméket megkapom még a héten és minden rendben lesz vele.

2019. máj. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 marton.steve válasza:
100%
Az én tapasztalom csak negatív. Az egy dolog, hogy regisztrált cég de a címükön még legalább két tucat más cég is be van jelentve. Ott tehát nem elérhetők. Mivel problémám volt velük próbáltam levélben is, emailre telefonra sem válaszolnak. Addig vagy jó amíg ki nem fizeted aztán elfelejtheted őket ha probléma van a termékkel, kidobtad a pénzt az ablakon. A cégnyilvántartásban érdekes dolgot találtam. A webáruház korábbi üzemeltetőjét eltiltották a tevékenységtől, aztán új néven újrakezdték. Ezért "új" a cég. Ráadásul olyan garanciális feltételeket írnak le ami törvénysértő. A békéltető testület oldalán többször is szerepel a nem együttműködő vállalkozások között. Remélem mindenki meggondolja 2x is, hogy ilyen megbízhatatlan cégtől bármit vásároljon. Én szóltam...
2019. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 alcapone386 válasza:
100%

Sajnos már állítólagosan átadták a futárszolgálatnak a rendelésemet, de 3-5 nap kiszállítást ír. WTF??..Mázlimra nem sürgős a dolog, de többet nem rendelek tőlük az fix. Merem remélni, hogy azt küldik amit rendeltem és bírja a cucc azt a pár munkaórát amire vettem.


Nem is értem miért engednek egy ilyen kétes hátterű csapatot újra és újra céget alapítani. Mi kis hazánk, hova fajulsz még?... :(

2019. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 marton.steve válasza:
100%
A Facebook "követők" száma nem mérvadó egy cég bizalmi értékelésére vonatkozóan ui. az sok esetben automatikusan növekszik az oldalra vagy a keresései találatokra kattintással.
2019. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!