Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha ilyet kapok?

Mit tegyek ha ilyet kapok?

Figyelt kérdés
A gmail.hu ba bejelentkeztem és egy új üzenetem volt melyben zsarolólevél van mit tegyek most? Pénzt akar valaki mit tehetek?

2019. ápr. 25. 14:16
 1/5 anonim válasza:
81%

Mi volt a levélben?

Volt valami konkrét dolog?

Mert ha nem akkor delete és felejtsd el.

De ha voltak konkrétumok akkor tele a gatya :/


Nagy esélyel valami hülyeség lehet.Én néha szoktam kapni olyan emailt hogy meghalt a nigériai herceg rokonom és nyertem egy rakat pénzt,csak a bankszámla adataimat adjam meg.Na persze :D

2019. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem nyitottad meg csatolmányait vagy hivatkozásait, és nem került semmi a gépedre, nincs teendőd vele. Törlöd és elfelejted.
2019. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Le írtam mi állt a levélben priváltba
2019. ápr. 25. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mi van benne, a zsarolólevél csak egy blöff. Bármit is állít, semmi következmény nem fog történni. Törlöd és kész.
2019. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megkaptam a levelet válaszoltam is.

Ez egy vicc.A kamu magázás,véletlenszerű angol szavak.

Aki komolyan veszi az nem fog ilyen piti összegekben utazni.Meg amùgy is neki semmi haszna nincsen ebből.

2019. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!