Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érkezett meg a...

Miért nem érkezett meg a termék Wish-ről?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy termeket Wishen aprilis 7-en, azota kaptam emailt, hogy postaztak, azota most van aprilis 27 tehat eltelt a rendelesem ota 20 nap, de meg azt irja a nyomkovetesi szam alapjan, hogy meg megsem mozdult a termek kinabol, tehat semilyen szallitonak nem adtak at a termeket. Az van ki irva hogy majus 21-re varhato a kezbesites, szerintetek megfog biztosra erkezni, vagy kerjem vissza a penzt? Veletek is fordult mar elo ilyen, hogy csak alt a csomag 20 napot legalabb?

2019. ápr. 27. 07:00
 1/2 anonim válasza:
En Wish függő vagyok..:D Én nem szoktam figyelembe venni mikor írják hogy postázták mert tudom hogy kb ugyis 3 hét mire megjön. Én csak akkor kértem vissza 1x az árát mikor nem érkezett meg a csomag de kb az 50-ből velem egyszer voltam ilyen mindig jött. Volt olyan is hogy a kiírt határidőn túl jött de előtte írták vagyis láttam hogy megváltoztatták a szállítási időt
2019. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kínából 45-60 nap normális kézbesítési idő, felesleges ennyire számolgatnak a napokat. Plusz a magyar csomagelosztóban még átlag 2 hetet vár a sorára, és ha még vámolni is kell, az még átlag +2 hét.

Míg nem telik le legalább a 60 nap, felesleges bármiben gondolkodnod. Másrészt a május 21-es kiírás is becsült idő, ami nem az eladón múlik. Tehát ha nem jön meg május 21-re, nem etikus már aznap vergődni a pénzedért, hiszen nem az eladó tehet arról hogy nálunk szar a posta, vagy lassan ér a világ másik felére az ő csomagja.

Az átverést ki lehet zárni, és ők is csak azért adják vissza inkább a pénzed, mert félnek a negatív visszajelzéstől, mert nekik ez a megélhetési forrásuk.

2019. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!